• Orbitrek Programowany Nautilus E628

The Symbol : 100498
Rozmiar
N/A
7999.00
opak Add to wishlist
Shipping within 4 dni
Shipping price 189
Kurier 189
The Availability Of Mało
The Weight Of The 104.8 kg

Zamówienie telefoniczne: 723 888 800

Leave your phone

Orbitrek Programowany Nautilus E628

Orbitrek programowany Nautilus E628 to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie orbitrek marki Nautilus – lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje niezwykle wysoka jakość i wytrzymałość komponentów, wydajność oraz łatwość i komfort użytkowania. Stworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to nowsze i wyższe cele.

Orbitrek programowany Nautilus E628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RunSocial sprawi, że dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia .

Orbitrek programowany Nautilus sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom!
 
Specyfikacja:

 • wyświetlacz Adjustable Sight Line™: 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
 • programy treningowe: 29 (12 profilowych, 9  opartych o puls docelowy, 1 szybki start, 2 fitness test, 1 recovery test, 4 użytkownika) 
 • opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie indywidualnych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności
 • regulacja oporu: 32 poziomy oporu EMS zarządzane z poziomu konsoli
 • funkcje: czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór
 • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć)
 • waga koła zamachowego: 13,6 kg 
 • długość kroku: 55,8 cm Precision Path Stride™
 • nachylenie: 10 stopniowa regulacja elektroniczna
 • płozy: system Suspension Adjust™ Performance Cushioning
 • uchwyty nieruchome: z sensorami pomiaru pulsu 
 • uchwyty ruchome:powleczone uratanem, wyprofilowane, umożliwiające wiele rodzajów chwytów, z przyciskami zmiany oporu i nachylenia
 • konsola Adjustable Sight Line™ z regulowanym kątem nachylenia oraz z miejscem na tablet
 • transmisja danych: Bluetooth® (BLE 4.0)
 • puls: pomiar przez czujniki na uchwytach oraz bezprzewodowo przez pas telemetryczny (pas w zestawie)
 • klawisze szybkiego dostępu: umożliwiają szybką i wygodną zmianę poziomu oporu i nachylenia rampy w trakcie treningu
 • wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
 • dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki, wejście MP3, zasilacz sieciowy, stopki poziomujące
 • przeznaczenie: użytek domowy

Wymiary i waga:

 • wymiary sprzętu: 185,4 x 68,5 x 170 cm (dł. x szer. x wys.)
 • waga produktu: 95 kg
 • maksymalna waga użytkownika: 158,8 kg

NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest doskonałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje również Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszystkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness
Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness
Prowadź dziennik swoich postępów 
Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu
 
RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi, że dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj. 

APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. 

MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz niezwykle szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. 

UNDER ARMOUR RECORD™:  to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. 

GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. 

MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.  Więcej o aplikacji czytaj tutaj.  

Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie efektywności treningów
 
Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów

Kolor Czarny
Producent Inny
Kategoria Akcesoria
Płeć Mężczyźni, Kobiety
Sport Trening
Typ produktu Sprzęt treningowy
Sprzęt cardio Orbitreki
There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
 • Manufacturers